Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Kotka Rankki
| Lämpötila | 3.6 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 6.7 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 12.4 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | pohjoistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 55 % |
|---|
| Kastepiste | -4.6 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1005.1 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria