Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Parainen Utö
| Lämpötila | 5.4 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 8.5 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 12.3 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 60 % |
|---|
| Kastepiste | -1.8 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1013.4 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 26 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria