Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Parainen Utö
| Lämpötila | 4.6 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 8.1 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 12.0 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 67 % |
|---|
| Kastepiste | -1.0 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1014.1 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 37 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria