| Lämpötila | 3.3 °C |
|---|---|
| Tuulen nopeus | 4.0 m/s |
| Puuskien nopeus | 7.2 m/s |
| Tuulen suunta | pohjoistuulta |
| Suhteellinen kosteus | 63 % |
| Kastepiste | -3.2 °C |
| Ilmanpaine | 1007.0 hPa |
| Näkyvyys | 39 km |
| Pilvisyys | 7/8 |
| WAWA | Fog or ice fog at a distance at the time of observation, but not at the station during the preceding hour, the fog or ice fog extending to a level above that of the observer |