Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Vaala Pelso
| Lämpötila | 4.9 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 4.1 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 6.9 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | pohjoistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 41 % |
|---|
| Kastepiste | -7.3 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1008.8 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 8/8 |
|---|
Havaintohistoria