Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Vaala Pelso
| Lämpötila | 0.9 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 3.0 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 5.0 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 58 % |
|---|
| Kastepiste | -6.5 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1010.1 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria