Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Kemi Ajos
| Lämpötila | 5.9 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 5.8 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 7.0 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | pohjoistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 37 % |
|---|
| Kastepiste | -7.9 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1010.3 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria