Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Kemi Ajos
| Lämpötila | 3.8 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 5.3 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 6.0 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | pohjoistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 54 % |
|---|
| Kastepiste | -4.6 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1011.3 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria