Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Kittilä Pokka
| Lämpötila | 0.9 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 3.6 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 7.7 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 65 % |
|---|
| Kastepiste | -5.0 °C |
|---|
| Lumimäärä | 72 cm |
|---|
| Näkyvyys | 20 km |
|---|
| Pilvisyys | 8/8 |
|---|
Havaintohistoria