Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Kittilä Pokka
| Lämpötila | -0.8 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 3.9 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 6.9 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 77 % |
|---|
| Kastepiste | -4.4 °C |
|---|
| Lumimäärä | 72 cm |
|---|
| Näkyvyys | 20 km |
|---|
| Pilvisyys | 5/8 |
|---|
Havaintohistoria