Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Utsjoki Kevo
| Lämpötila | 0.9 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 3.7 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 5.5 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 71 % |
|---|
| Kastepiste | -3.8 °C |
|---|
| Lumimäärä | 37 cm |
|---|
| Ilmanpaine | 1009.1 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 19 km |
|---|
| Pilvisyys | 7/8 |
|---|
Havaintohistoria