Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Utsjoki Kevo
| Lämpötila | 0.4 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 3.5 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 5.7 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 75 % |
|---|
| Kastepiste | -3.5 °C |
|---|
| Lumimäärä | 37 cm |
|---|
| Ilmanpaine | 1009.7 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 20 km |
|---|
| Pilvisyys | 8/8 |
|---|
Havaintohistoria