Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Inari Nellim
| Lämpötila | 0.4 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 5.1 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 8.8 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | länsituulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 83 % |
|---|
| Kastepiste | -2.1 °C |
|---|
| Lumimäärä | 22 cm |
|---|
| Ilmanpaine | 1008.8 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria