Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Inari Nellim
| Lämpötila | -0.2 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 3.8 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 5.6 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | länsituulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 89 % |
|---|
| Kastepiste | -1.8 °C |
|---|
| Lumimäärä | 22 cm |
|---|
| Ilmanpaine | 1009.3 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 7/8 |
|---|
Havaintohistoria