Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Tervola Loue
| Lämpötila | 5.0 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 4.0 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 6.1 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | pohjoistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 33 % |
|---|
| Kastepiste | -9.9 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1010.3 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 20 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria