Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Tervola Loue
| Lämpötila | 1.3 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 2.0 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 2.9 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 41 % |
|---|
| Kastepiste | -10.5 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1011.4 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 20 km |
|---|
| Pilvisyys | 0/8 |
|---|
Havaintohistoria