Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 17:20
Espoo Nuuksio
| Lämpötila | 4.7 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 5.4 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 11.4 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 38 % |
|---|
| Kastepiste | -8.4 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1008.4 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 2/8 |
|---|
Havaintohistoria