Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Espoo Nuuksio
| Lämpötila | 3.2 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 3.8 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 7.2 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 46 % |
|---|
| Kastepiste | -7.2 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1009.6 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 3/8 |
|---|
Havaintohistoria