Säähavainnot havaintoaika 26.04. klo 19:10
Espoo Tapiola
| Lämpötila | 4.3 °C |
|---|
| Tuulen nopeus | 5.3 m/s |
|---|
| Puuskien nopeus | 9.0 m/s |
|---|
| Tuulen suunta | luoteistuulta |
|---|
| Suhteellinen kosteus | 42 % |
|---|
| Kastepiste | -7.4 °C |
|---|
| Ilmanpaine | 1009.3 hPa |
|---|
| Näkyvyys | 50 km |
|---|
| Pilvisyys | 1/8 |
|---|
Havaintohistoria